Styret

Styret i VAVA består av følgende medlemmer:

Magne Lorentzen (Styreleder)
Tlf: 901 14 880
E-post: magne.lorentzen@kristiansand.kommune.no

Magne Hunsbedt (Nestleder)
Tlf: 901 51 905
E-post: magne.hunsbedt@kvinesdal.kommune.no

Eivind Hansen (webansvarlig )
Tlf: 901 76 548
E-post: eivind.hansen@flekkefjord.kommune.no

Hans Jørgen Stusvik (styremedlem)
E-post: hans.jorgen.stusvik@mandal.kommune.no

Hans Kristian Larsen (styremedlem)
E-post: hans.kristian.larsen@farsund.kommune.no

Morten Basteli Risnes (varamedlem)
E-post: morten.risnes@lyngdal.kommune.no

 

I tillegg er følgende tilknyttet VAVA:

 

Tore Magnussen (daglig leder)
Tlf: 950 56 620
E-post:

Ola Skår Dahl (sekretær)
Tlf: 953 30 723
E-post:

Link til medlemsoversikt